نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بحث آزاد : عمل ترمیم بکارت

5067
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

بحث آزاد : عمل ترمیم بکارت

سلام چند وقتیه زیاد تایپیک میبینم تو این انجمن مبنی بر اینکه خانمها دنبال دکتر میگردن برای ترمیم بکارت
    برام سواله که اینکار عین یک کلاهبرداری هستش یک جورایی.که قطعا در خواستگاری و رابطه گفته نمیشه چون اگه میخواست گفته بشه عمل بکارت انجام نمیشد یعنی بخوام ساده تر بگم دختره رابطه جنسی انجام میده بکارتش را از دست میده حالا به هر نحوی اون پسر از رابطه خارج میشه و با دختره ازدواج نمیکنه و اینجا یه دختر میمونه که دیگه دختر نیست و حالا میخواد با عمل بکارت دختر بودن خودش را برگردونه ولو به قیمت ورود در ازدواج با یک دروغ بزرگ
    خانمها در جریان هستید اگه بعد ازدواج همسرتون متوجه بشه ترمیم بکارت انجام دادید مصداق کلاهبرداری هستش و میتونه از دست شما شکایت کنه و نه تنها مهریه ای بهتون نده بلکه از نظر کیفری هم قابل مجازات هستش چون این ازدواج به خاطر غش در ازدواج فسخ میشه

واقعا دلیلتون برای اینکارا چیه خانم ها؟؟؟

آقایون اگه بعد ازدواجتون بفهمید همسرتون عمل ترمیم بکارت انجام داده عکس العملتون چی هستش؟؟؟؟
    ویرایش توسط sam127 : 04-16-2020 در ساعت 12:30 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43683
    تشکـر
    2,045
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد : عمل ترمیم بکارت

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام چند وقتیه زیاد تایپیک میبینم تو این انجمن مبنی بر اینکه خانمها دنبال دکتر میگردن برای ترمیم بکارت
    برام سواله که اینکار عین یک کلاهبرداری هستش یک جورایی.که قطعا در خواستگاری و رابطه گفته نمیشه چون اگه میخواست گفته بشه عمل بکارت انجام نمیشد یعنی بخوام ساده تر بگم دختره رابطه جنسی انجام میده بکارتش را از دست میده حالا به هر نحوی اون پسر از رابطه خارج میشه و با دختره ازدواج نمیکنه و اینجا یه دختر میمونه که دیگه دختر نیست و حالا میخواد با عمل بکارت دختر بودن خودش را برگردونه ولو به قیمت ورود در ازدواج با یک دروغ بزرگ
    خانمها در جریان هستید اگه بعد ازدواج همسرتون متوجه بشه ترمیم بکارت انجام دادید مصداق کلاهبرداری هستش و میتونه از دست شما شکایت کنه و نه تنها مهریه ای بهتون نده بلکه از نظر کیفری هم قابل مجازات هستش چون این ازدواج به خاطر غش در ازدواج فسخ میشه

واقعا دلیلتون برای اینکارا چیه خانم ها؟؟؟

آقایون اگه بعد ازدواجتون بفهمید همسرتون عمل ترمیم بکارت انجام داده عکس العملتون چی هستش؟؟؟؟

این خانم هایی که شما گفتین واقعا کارشون زشته و حق الناس و گناه و به قول شما کلاهبرداری

از اول باید حواسشون باشه تا کسی عفت شونو لکه دار نکنه بعدم مکافات ترمیم بکارت نداشته باشن

معلومه که میتونه بی مهریه طلاقش بده که حقشم هست
    نوه عمو بابام ام اس داشت بعد ازدواج شوهره فهمید بدون مهر طلاقش داد البته عقد بودن ولی فک کنم عروسیم ورده بودن همین بود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا محمدی نمایش پست ها
    این خانم هایی که شما گفتین واقعا کارشون زشته و حق الناس و گناه و به قول شما کلاهبرداری

از اول باید حواسشون باشه تا کسی عفت شونو لکه دار نکنه بعدم مکافات ترمیم بکارت نداشته باشن

معلومه که میتونه بی مهریه طلاقش بده که حقشم هست
    نوه عمو بابام ام اس داشت بعد ازدواج شوهره فهمید بدون مهر طلاقش داد البته عقد بودن ولی فک کنم عروسیم ورده بودن همین بود
    خب پس چرا انجام میشه؟؟
    دلیلش چیه؟؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43683
    تشکـر
    2,045
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خب پس چرا انجام میشه؟؟
    دلیلش چیه؟؟؟
    سلام
    دلیل خیلی داره که مهم ترینش ایناست

1. تعصبات خانوادگی به ویژه پدر و برادر
    2. ترس از واکنش همسر تو اولین رابطه
    3. طرز نظر و فکر مردم نسبت به دختری که بکارتش از دست رفته

خب یک انسان طبیعتا نیاز جنسی داره این دسته دختر خانم ها هم درکنار نیاز جنسیشون بیشتر حس نیاز به عاطفه دارن یعنی اول از طریق عاطفی تحریک میشن و بعد وقتی حسابی خام شد پسره میگه اگه دوستم داری اثبات کن و بعد وه یه مدت ازش بهره جنسی برد و بکارت دختره ازبین رفت یه بهانه بیخود پیدا میکنه و میگه بای بای
    حالا این دختر مونده و یه کوله فکر و اندوه و ابروی رفته و ترس از ابرو ریزی و فشار خانواده برا ازدواج
    اینجاست که ترس باعث میشه تاپیک بزنه بگه دنبال ترمیم هستم
    ازاینجا بفهمین این دختر چقدر ساده و نادان بوده که الانم برای حل مشکلش توی سایت روانشناسیه

خب از اصل مطلب فاصله نگیرم
    شاید بگین چرا این دختر خیلی رُک به خاستگار نمیگه اقای فلانی من یه بار رابطه داشتم و الان دختر نیستم

خب چرا ؟
    به نظر شما علتش به اون سه عامل بر نمیگرده ؟

ببینید این مشکل یه مشکل فقط برای یک نفر و دونفر نیست تبدیل به معضل اجتماعی شده چون خیلی دخترا چهار پنج سال تو تخت خواب دوست پسر بودن اما بعد میخوان بکارت ترمیم کنن برن تو بغل شوهر ! که اصلا هم زن زندگی نمیشن
    خب برا این مکافات و معضل باید اقدام بزرگ بشه اقدام همه گانی بشه
    همین طور که معتقد هستن کرونا داره مردم رو از بین میبره و هرشب گفتگو با دکتر ها دارن
    خب باید مشاور و روانشناس هم بیارن تا فرهنگ سازی بشه و روشن سازی کنن
    همینم که الان شروع بشه ده سال دیگه مردم یاد میگیرن چطوری با این شرایط برخورد کنن

مثلا مانتو جلو باز یه زمانی فساد مطلق بود وهرکسی میپوشید بد کار بود اما الان خیلی ها میپوشن
    پس باید در رابطه با هر چیزی فرهنگ سازی و پذیرش سازی کرد تا مردم با دخترایی که بکارتشونو از دست دادن درست برخورد کنن
    تا پدر ها و برادر ها درست برخورد کنن و با فحش و کتک و ناسزا اون دختر رو الگو نکنن تا بقیه دخترا بترسن از گفت رازشون

تا هر مردی به عنوان همسر مطمئن باشه همسرش ترسی برای گفتن دروغ( که رابطه ای نداشتم ) نداره

من دیدم پددری که خیلی امروزی بوده و با فرهنگ بوده اما وقتی فهمید دخترش رابطه داشته دختره رو داشت میکشت خب این یعنی چی ؟.......
    دیگه جایی میمونه واسه حرف زدن اصلا

این درحالیه که همین پدر بفهمه پسرش رفته با دوست دختر تازه کیف میکنه
    چطوری برا دختر خودت عیب بود برا دختر مردم حق بود
    چطور پسرتو تنبیه نمیکنی اما دختره رو سکته کُش کردی یعنی ارزش این دختر به بکارتش بود ؟!

البته من خودم از دسته دخترایی ام که خیلی خوب حالیمه و فهمیدم و دانام وتا الان یبارم گول حتی یه لبخند ساده رو نخوردم و شرایط شکست روحی براخودم به وجود نیاوردم
    ویرایش توسط مهسا محمدی : 04-16-2020 در ساعت 02:48 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا محمدی نمایش پست ها
    سلام
    دلیل خیلی داره که مهم ترینش ایناست

1. تعصبات خانوادگی به ویژه پدر و برادر
    2. ترس از واکنش همسر تو اولین رابطه
    3. طرز نظر و فکر مردم نسبت به دختری که بکارتش از دست رفته

خب یک انسان طبیعتا نیاز جنسی داره این دسته دختر خانم ها هم درکنار نیاز جنسیشون بیشتر حس نیاز به عاطفه دارن یعنی اول از طریق عاطفی تحریک میشن و بعد وقتی حسابی خام شد پسره میگه اگه دوستم داری اثبات کن و بعد وه یه مدت ازش بهره جنسی برد و بکارت دختره ازبین رفت یه بهانه بیخود پیدا میکنه و میگه بای بای
    حالا این دختر مونده و یه کوله فکر و اندوه و ابروی رفته و ترس از ابرو ریزی و فشار خانواده برا ازدواج
    اینجاست که ترس باعث میشه تاپیک بزنه بگه دنبال ترمیم هستم
    ازاینجا بفهمین این دختر چقدر ساده و نادان بوده که الانم برای حل مشکلش توی سایت روانشناسیه

خب از اصل مطلب فاصله نگیرم
    شاید بگین چرا این دختر خیلی رُک به خاستگار نمیگه اقای فلانی من یه بار رابطه داشتم و الان دختر نیستم

خب چرا ؟
    به نظر شما علتش به اون سه عامل بر نمیگرده ؟

ببینید این مشکل یه مشکل فقط برای یک نفر و دونفر نیست تبدیل به معضل اجتماعی شده چون خیلی دخترا چهار پنج سال تو تخت خواب دوست پسر بودن اما بعد میخوان بکارت ترمیم کنن برن تو بغل شوهر ! که اصلا هم زن زندگی نمیشن
    خب برا این مکافات و معضل باید اقدام بزرگ بشه اقدام همه گانی بشه
    همین طور که معتقد هستن کرونا داره مردم رو از بین میبره و هرشب گفتگو با دکتر ها دارن
    خب باید مشاور و روانشناس هم بیارن تا فرهنگ سازی بشه و روشن سازی کنن
    همینم که الان شروع بشه ده سال دیگه مردم یاد میگیرن چطوری با این شرایط برخورد کنن

مثلا مانتو جلو باز یه زمانی فساد مطلق بود وهرکسی میپوشید بد کار بود اما الان خیلی ها میپوشن
    پس باید در رابطه با هر چیزی فرهنگ سازی و پذیرش سازی کرد تا مردم با دخترایی که بکارتشونو از دست دادن درست برخورد کنن
    تا پدر ها و برادر ها درست برخورد کنن و با فحش و کتک و ناسزا اون دختر رو الگو نکنن تا بقیه دخترا بترسن از گفت رازشون

تا هر مردی به عنوان همسر مطمئن باشه همسرش ترسی برای گفتن دروغ( که رابطه ای نداشتم ) نداره

من دیدم پددری که خیلی امروزی بوده و با فرهنگ بوده اما وقتی فهمید دخترش رابطه داشته دختره رو داشت میکشت خب این یعنی چی ؟.......
    دیگه جایی میمونه واسه حرف زدن اصلا

این درحالیه که همین پدر بفهمه پسرش رفته با دوست دختر تازه کیف میکنه
    چطوری برا دختر خودت عیب بود برا دختر مردم حق بود
    چطور پسرتو تنبیه نمیکنی اما دختره رو سکته کُش کردی یعنی ارزش این دختر به بکارتش بود ؟!

البته من خودم از دسته دخترایی ام که خیلی خوب حالیمه و فهمیدم و دانام وتا الان یبارم گول حتی یه لبخند ساده رو نخوردم و شرایط شکست روحی براخودم به وجود نیاوردم
    حس میکنم داره این قضیه خیلی عادی میشه و عادی جلوه داده میشه
    دختر به راحتی رابطه برقرار میکنه بعد ترمیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد